Star Camp

Mycket mer än innebandy!

Vi hälsar alla innebandysugna barn och ungdomar välkomna till den nittonde upplagan av Star Camp, Pixbo Wallenstams sommarcamp, som går av stapeln sommaren 2018. Star Camp är ett internationellt innebandyläger för killar och tjejer från 10-17 år.

Man bjuds på träning enligt Pixbo Wallenstams modell med betoning på lek, teknik och mycket spel. Vi genomför två träningspass om dagen. Våra erfarna ledare ger personliga råd och tips för att man skall kunna bli en bättre innebandyspelare.

Träningen sker i vårt högklassiga sportcenter i Mölnlycke centrum. Veckan avslutas med en turnering. Här deltar och möts alla lägerdeltagare. Turneringen spelas i två av våra fyra hallar.

Lägret 2018 genomförs i fyra omgångar:

Lägervecka 1: lördag 16/6 - torsdag 21/6
Lägervecka 2: söndag 24/6 - fredag 29/6
Lägervecka 3: söndag 1/7 - fredag 6/7
Lägervecka 4: söndag 8/7 - fredag 13/7

PRISER
Lägerkostnad: 3090 kr
Dagläger: 2790 kr

TILLVAL
Säng 200 kr 
Klubba 400 kr (deltagaren får välja mellan utvalda modeller och får klubban under lägerveckan)
Hjälm 400 kr (deltagaren får välja mellan utvalda modeller och får hjälmen under lägerveckan)
Liseberg 60 kr (resa+entré)
Laserdome 150 kr (resa+entré)

Kostnaderna är uppdelade i:
- en anmälningsavgift på 1100 kr,
- och i en slutinbetalning.

Kostnaden för eventuella tillval betalas i samband med slutfaktura. 
Observera att aktiviteter och mat på Liseberg betalas av den enskilde deltagaren på plats. 

Mer information om Star Camp finns på lägrets hemsida. På Star Camps hemsida finns även information om Lilla Star Camp. ”Lilla” är ett dagläger under höst- och sportloven för barn från 7 till 10 år. Vi ses!

Anmäl dig till Star Camp 2018 här >

Läs mer:
• www.starcamp.se >  


- - -

ANMÄLDA DELTAGARE 2018 / PARTICIPANTS 2018

Uppdaterad 2018-04-23

Förnamn Efternamn Ort Land Vecka
Adrian Emanuelsson Alingsås Sweden 1
Agnes Jacobsson Mölnlycke Sweden 1
Albin Juopperi SKÖVDE Sweden 1
Alejandra Feng Mölnlycke Sweden 1
Alfons Ringström Floda Sweden 1
Alfred Bernlo Bjärred Sweden 1
Alice Caporicci Mölnlycke Sweden 1
Alice Stomberg Mölnlycke Sweden 1
Anna Brännare Mölnlycke Sweden 1
Anton Hybring Mölnlycke Sweden 1
Anton Utter Glanshammar Sweden 1
Anton Rönnkvist Skövde Sweden 1
August Christensson Södra Sandby Sweden 1
Axel Sirén Skövde Sweden 1
Bianca Madsen Herrljunga Sweden 1
Cade Lincoln Floda Sweden 1
Carl Thorin Trollhättan Sweden 1
Carla Erdegard Mölndal Sweden 1
Casper Sundström Örebro Sweden 1
Casper Nyström Mölnlycke Sweden 1
Daniel Klenin Trollhättan Sweden 1
Edith Fredriksson Mariestad Sweden 1
Edvin Gremyr Kållered Sweden 1
Elin Westerberg Västra Frölunda Sweden 1
Elin Jäderholm Lindome Sweden 1
Ella Granvall Mölnlycke Sweden 1
Ella Linneroth Pixbo Sweden 1
Elliot Svanberg Göteborg Sweden 1
Elliot Westman Mölndal Sweden 1
Elmer Arne Mölnlycke Sweden 1
Elsa Potter Pixbo Sweden 1
Elsa Häggdahl Mölndal Sweden 1
Elvira Bäckström Mölnlycke Sweden 1
Elvis Rose Göteborg Sweden 1
Emil Wendt Kungsbacka Sweden 1
Emil Liljegren Mölnlycke Sweden 1
Emil Widepalm MÖLNLYCKE Sweden 1
Emil Svensson Vårgårda Sweden 1
Emil Brage Örebro Sweden 1
Emma Limdal Mölnlycke Sweden 1
Emma Ekdahl Mölnlycke Sweden 1
Emma Högberg Mölndal Sweden 1
Engla Ahlvik Mölndal Sweden 1
Erik Mårtensson Södra Sandby Sweden 1
Felice Johnsson Mariestad Sweden 1
Felix Ingvarsson Värnamo Sweden 1
Filip Bystedt Kungsbacka Sweden 1
Filip Ahnfelt Bjärred Sweden 1
filip åsèn hansen vårgårda Sweden 1
Filippa Löfgren Mölnlycke Sweden 1
Fox Andersson Holmberg Kållered Sweden 1
Gustav Jansson Södra Sandby Sweden 1
Hampus Axelsson Skövde Sweden 1
Hanna Liljeblad Lindome Sweden 1
Hanna Skarrie Mölnlycke Sweden 1
Hannes Jaktling Västra Frölunda Sweden 1
Hannes Persgren Vårgårda Sweden 1
Herman Stjernfeldt Bjärred Sweden 1
Hermella Solomon Göteborg Sweden 1
Hilmer Andersson Vårgårda Sweden 1
Hugo Klerne Örebro Sweden 1
Hugo Tällberg trollhattan Sweden 1
Ida Svensson Kode Sweden 1
Ida Hermansson Mölnlycke Sweden 1
Ida Ekdahl Lindome Sweden 1
Ida Finn Mölnlycke Sweden 1
Inez Järpmyr Hisings backa Sweden 1
Isabelle Goy Askim Sweden 1
Isac Hultberg Lomma Sweden 1
Isak Karlsson Göteborg Sweden 1
Isak Strand skövde Sweden 1
Isak Janefors Torslanda Sweden 1
Jakob Hulth Mölnlycke Sweden 1
Jennifer Blomqvist Karlsson Mölnlycke Sweden 1
Joel Lindberg Mölnlycke Sweden 1
Joel Djäknestam Floda Sweden 1
Joel Edwards Mölndal Sweden 1
Joel Rudanko Göteborg Sweden 1
Jonatan Håkansson Bjärred Sweden 1
Jonathan Frändberg Skövde Sweden 1
Josefine Stridh Mariestad Sweden 1
Jung Hoo Um Seoul Korea 1
Karl Fällman Värnamo Sweden 1
Klara Scarlini Pixbo Sweden 1
Leo Wallenstein Lindome Sweden 1
Léon Andersson Örebro Sweden 1
Leonard Lindholm Örebro Sweden 1
Lewin einald Hönö Sweden 1
Linn Jonsson Göteborg Sweden 1
Linnea Sandberg Mariestad Sweden 1
Linus Thyni Skövde Sweden 1
Linus Martinsson Tibro Sweden 1
Lova Gren Mariestad Sweden 1
Lucas Wäring skövde Sweden 1
Lucas Hellqvist Kållered Sweden 1
Ludvig Nilsson Floda Sweden 1
Ludvig Nockhammar PIXBO Sweden 1
Lukas Kronholm Bjärred Sweden 1
Maja Ståhl Mariestad Sweden 1
Maja Pehrsson Landvetter Sweden 1
Maja Blennermark Mölnlycke Sweden 1
Maja Hansson Hönö Sweden 1
Maja Wetterström Mölnlycke Sweden 1
Malte Berndtsson Göteborg Sweden 1
Max Enström Mölnlycke Sweden 1
Meja Danielsen Mölnlycke Sweden 1
Melker Nilsson Södra Sandby Sweden 1
Melvin Larsson Skövde Sweden 1
Mollie Liljenberg Lindome Sweden 1
Mollie Edwards Mölndal Sweden 1
Nathalie Larsson MÖLNLYCKE Sweden 1
Nathalie Hawa Göteborg Sweden 1
Nellie Dalili Göteborg Sweden 1
Nicolas Nilsson Harlösa Sweden 1
Nils Persson Nyköping Sweden 1
Noah Palm Eslöv Sweden 1
Noel    Myhrén Mölnlycke Sweden 1
Nova Nikula Mölnlycke Sweden 1
Nova Ringius Davidson Hönö Sweden 1
Olivia Främme Pixbo Sweden 1
Olivia Jonsson Göteborg Sweden 1
Olle Grip Södra Sandby Sweden 1
Olof Wikström Mölnlycke Sweden 1
Oscar Jungtell Sävedalen Sweden 1
Oskar Hammar Floda Sweden 1
Oskar Strandberg Trollhättan Sweden 1
Reuben Ljungberg Göteborg Sweden 1
Sanni Widell Kvicksund Sweden 1
Sara Juhlin Sjötorp Sweden 1
Simon Larsson MÖLNLYCKE Sweden 1
Simon Kvarnström Skövde Sweden 1
Simon Johansson Mölnlycke Sweden 1
Simon Andersson Skövde Sweden 1
Siri Licht Mölndal Sweden 1
Sofia Berglund Linköping Sweden 1
Stella Bruman Mölnlycke Sweden 1
Sören Nilsson Linder Göteborg Sweden 1
Thea Pehrson Mariestad Sweden 1
Thea Lundell Mölnlycke Sweden 1
Thomas Ikponmwosa Mölnlycke Sweden 1
Tobias Gormsen Södra Sandby Sweden 1
Tobias Hansson Lindome Sweden 1
Tuva Aebischer Skogbäck Landvetter Sweden 1
Valter Hansson Mölnlycke Sweden 1
Wictor Elfgren Trollhättan Sweden 1
Viggo Backman Kungsbacka Sweden 1
Viktor Kajanus Kungsbacka Sweden 1
Viktor Sandsten Vårgårda Sweden 1
Viktor Ekström mölnlycke Sweden 1
Viktor Staaff SKÖVDE Sweden 1
Wilda Johnsson Hönö Sweden 1
Vilhelm Semfelt Västra Frölunda Sweden 1
Ville Folkesson Bjärred Sweden 1
William Hedin Bjärred Sweden 1
vilma jarlros lindome Sweden 1
Wilma Neldemo Magnusson Mölnlycke Sweden 1
Wilma Jedselius Mariestad Sweden 1
Wilma Berlin Lindome Sweden 1
Vilmer Strand skövde Sweden 1
Wilmer Trygg örebro Sweden 1
Ada Vorren OSLO Norway 2
Adam Amarzguioui Lie Oslo Norway 2
Adrian Gran von Hall Oslo Norway 2
Alva Lindborg Göteborg Sweden 2
Andreas Flomark Oslo Norway 2
Andreas Rimstad Lørenskog Norway 2
Anna Grytten OSLO Norway 2
Arman Ali Mahmood Jessheim Norway 2
Axel Jelinek Sollentuna Sweden 2
Axel Trolläng Trollhättan Sweden 2
Balder Leopold Skyrud Lillestrøm Norway 2
Bo De jong Berg Oslo Norway 2
Carl Henrik Høidal Aultun Asker Norway 2
Casper Rozman Torslanda Sweden 2
Casper Lund-Bjerke Skedsmokorset Norway 2
Christian Larsen Jessheim Norway 2
Christine Borg Fliseryd Sweden 2
Colin Wiker Rönnmark Oslo Norway 2
Eirik Pettersen Fjellhamar Norway 2
Eivind Dyrland Fjellhamar Norway 2
Elias Berg-Knudsen Oslo Norway 2
Elias Støverud Heggedal Norway 2
Elin Blume Kållered Sweden 2
Elin Leman Skene Sweden 2
Elin Sjöström Karlstad Sweden 2
Eline Hasselstrøm Oslo Norway 2
Elise Tobiassen Kolberg Oslo Norway 2
Emil Pham Oslo Norway 2
Emilie Paulsen Opåsen Mjøndalen Norway 2
Emmy Ryhd Fristad Sweden 2
Eskil Bramer Heggedal Norway 2
Ester Ahmelman Kållered Sweden 2
Eva Skaslien Oslo Norway 2
Even Ødegaard Asker Norway 2
Fabian Falsten Jessheim Norway 2
Fabian Pettersson Nannestad Norway 2
Felix Lindqvist Olofstorp Sweden 2
Filip Eckert Hisings kärra Sweden 2
Filippa Mentzer Göteborg Sweden 2
Fredric Smith-Lunde Oslo Norway 2
Fredrik Halldin Oslo Norway 2
Fredrik Valen Lund Jessheim Norway 2
Frida Wibeck Lindome Sweden 2
GABRIEL GALL LINDOME Sweden 2
Hannah Bakkevik Hafslundsøy Norway 2
Henric Hesterskog Oslo Norway 2
Henrik Aspaas Oslo Norway 2
Herman Emil Høidal Aultun Asker Norway 2
Hugo Nordin Trollhättan Sweden 2
Hugo Strid Motala Sweden 2
Hugo Wester Göteborg Sweden 2
Iben Lorvik Waterhouse Oslo Norway 2
Jacob Borkenhagen Oslo Norway 2
Jacob Tagholdt Sortevik Oslo Norway 2
Jakob Grytten OSLO Norway 2
Jens August Høidal Aultun Asker Norway 2
Joakim Backsæther Skjetten Norway 2
Joakim Hjelm Bakkerud Jessheim Norway 2
Johann Sebastian Bøgh JESSHEIM Norway 2
Jonas Skomedal Oslo Norway 2
Jonas Slettmyr 1336 Sandvika Norway 2
Jonas Soløst Jessheim Norway 2
Jonas Hallan Johansen LILLESTRØM Norway 2
Jonatan Zachs Hisings Backa Sweden 2
josefine Bjercke oslo Norway 2
Kajsa Löfås Göteborg Sweden 2
Karl Söderberg Göteborg Sweden 2
Kristoffer Holth Asker Norway 2
Langundo Augustin Didier Skei-Hart FJELLHAMAR Norway 2
Laurits Hallquist Husby Oslo Norway 2
Leo Mod Göteborg Sweden 2
Leonard Tafjord OSLO Norway 2
Liam Juhlin Älvängen Sweden 2
Liam Ranum Edvardsen Yven Norway 2
Linnea Blindheim/kjelstad oslo Norway 2
Linus Lindberg Göteborg Sweden 2
Lova Sternvik Göteborg Sweden 2
Ludvig Bauer Sperrebotn Norway 2
Magnus Mola Lillestrøm Norway 2
Magnus August Stachnik Hansen Oslo Norway 2
Maja Almholt Torslanda Sweden 2
Marcus Andresen Jessheim Norway 2
Marcus Hestad-Værhaug Oslo Norway 2
Marie Bakkevik Hafslundsøy Norway 2
Marielle Berg-Pirret Oslo Norway 2
Marit Lunde Wormstrand Oslo Norway 2
Markus Jakobsen Oslo Norway 2
Martin Skeie Kristiansen Oslo Norway 2
Mathias Gjestad Hagan Norway 2
Mathias Hammerstad Oslo Norway 2
Mathias Gram Larsen Jessheim Norway 2
Mathias Lynum Hartmann Asker Norway 2
Michelle Saelen - Schroeder Oslo Norway 2
Molly Sjöberg Fristad Sweden 2
Moltas Schölin Motala Sweden 2
Morten Gilberg Jessheim Norway 2
Måns Riegnell Stora Höga Sweden 2
Nicolay Dinius Aurdal Skedsmokorset Norway 2
Noah Karlsson Jessheim Norway 2
Noel Malekzadeh Hisings kärra Sweden 2
Nora Elgin Engström Oslo Norway 2
Oliver Kristiansen Jessheim Norway 2
Oscar Folkesson Skärhamn Sweden 2
Ossian Jirhem Trollhättan Sweden 2
Rasmus Lægreid Fjelly Jessheim Norway 2
Robin Gabrielsson Skui Norway 2
Robin Lindqvist Olofstorp Sweden 2
Ronja Eriksen Sarpsborg Norway 2
Saga Sparud Kållered Sweden 2
Samuel Lindholm Olofstorp Sweden 2
Sander Skrolsvik Jessheim Norway 2
Sander Medbø Oslo Norway 2
Sanne Amundsen Heggen Oslo Norway 2
Sebastian Colla Hult Nacka Sweden 2
Selja Frogner - Freng Oslo Norway 2
Simen Sjøvik Jessheim Norway 2
Simon Lindholm Olofstorp Sweden 2
Simon Enge Göteborg Sweden 2
Siri Emilie Nielsen Holter Borgenhaugen Norway 2
Sivert Moum Larssen Oslo Norway 2
Sondre Pettersen Fjellhamar Norway 2
Sondre Hermstad-Stenberg Oslo Norway 2
Sondre Gerhard Lyslid Larsen Oslo Norway 2
Sondre Fjeldberg Jensen Skjetten Norway 2
Stian Bakken Skedsmokorset Norway 2
Theodor Ekstrøm Solheim oslo Norway 2
Tia Schjølberg-Olavsen Oslo Norway 2
Tinna Viktoria Karlsen Oslo Norway 2
Tobias Ronten Oslo Norway 2
Tova Börjesson Hedin Kinna Sweden 2
Ulrik Lerøen Kallevik oslo Norway 2
Victor Alexander Olivares oslo Norway 2
Vilma Nordström Finstad Oslo Norway 2
Wilma Svensson Fliseryd Sweden 2
Wilmer Hellström Olofstorp Sweden 2
Vincent Hellström Olofstorp Sweden 2
Adam Hansson göteborg Sweden 3
Albin Eckert Hisings Kärra Sweden 3
Albin Karlsson Skövde Sweden 3
Albin Wigren Torslanda Sweden 3
Albin Engzell Arvika Sweden 3
Alexander Westberg Uddevalla Sweden 3
Alexander Olofsson Oslo Norway 3
Amanda Frantsi Göteborg Sweden 3
Anton Setterlind Landvetter Sweden 3
Anton Landén Linköping Sweden 3
Are Carlsson Flyinge Sweden 3
Axel Johannesson Torslanda Sweden 3
Axel Szerszensky Torslanda Sweden 3
Benjamin Kruchov Hummelgaard Esbjerg Denmark 3
Benne Rethwisch Wyk Germany 3
Bertram Kjøgx Esbjerg Denmark 3
David Landers Landvetter Sweden 3
David Jervne Lindome Sweden 3
Eira Skatt Gillebo Slependen Norway 3
Eirik Larsen Kateraas Oslo Norway 3
Elena Peters Oevenum Germany 3
Elin wadell rönninge Sweden 3
Emil Constantin Uddevalla Sweden 3
Emil Bøe Oslo Norway 3
Emma Rydell rönninge Sweden 3
emma hogander surte Sweden 3
Erik Fredriksson Arvika Sweden 3
ERIK CHRISTENSEN OSLO Norway 3
Felix Schneider Lilienthal Germany 3
Felix Fetting Nebel Germany 3
Filippa Stenberg Göteborg Sweden 3
Frithjof Borth Wyk auf Föhr Germany 3
Gabriel Söderberg Sörberge Sweden 3
Hedda Vågårøy Lommedalen Norway 3
Ida Elisabeth Brennhovd-Olsen Mjøndalen Norway 3
Isac Lindell Långserud Sweden 3
Izabelle Österman Mölnlycke Sweden 3
Jay Tran Sukutamba Töreboda Sweden 3
Johann Rethwisch Wyk Germany 3
Jonas Schneider Lilienthal Germany 3
Jonas Helfer Achim Germany 3
Jori Stepputat Lilienthal Germany 3
Julius Slot Esbjerg Denmark 3
Justus Wölbern Lilinethal Germany 3
Katharina Meyer Bremen Germany 3
Lasse Voigt Wyk Germany 3
Lennart Bonken Wyk auf Föhr Germany 3
Lennik Both Wyk Germany 3
Leon Karatas WYK auf Föhr Germany 3
Liam Wahlberg Skövde Sweden 3
Liam Wickström Karlstad Sweden 3
Linus Larsson Myggenäs Sweden 3
Liv Bendixen Nebel Germany 3
Love Nyström Arvika Sweden 3
Ludvig Lindström Arvika Sweden 3
Ludwig Söderberg Sörberge Sweden 3
Luke Plenge Lilienthal Germany 3
Malte Wedde Lilienthal Germany 3
Matěj Hájek 51101 Czech Republic 3
Mathias Janson Oslo Norway 3
Max Johansson Uddevalla Sweden 3
Max Lukas Klefeker Lilienthal Germany 3
Maya Gabrielsson skui Norway 3
Nela Friedrichs Nebel Amrum Germany 3
Neo Johansson Uddevalla Sweden 3
Nils Finn Rucki Lilienthal Germany 3
Noah Bared Vålberg Sweden 3
Oliver Lund Vejrum Esbjerg Denmark 3
Olle Högefjord Arvika Sweden 3
Oskar Karlsson Karlstad Sweden 3
Otakar Kořínek Praha 4 Czech Republic 3
Paul Roettger Bremen Germany 3
Paula Quast Barkelsby Germany 3
Petter Hagberg Hjälteby Sweden 3
Philipp Schneider Lilienthal Germany 3
Rasmus Borgersen Myggenäs Sweden 3
Saga Juuso Haparanda Sweden 3
Sampo Villanen Angera Italy 3
Sander Thomasrud Oslo Norway 3
Sebastian Henriksen Arvika Sweden 3
Sebastian Lundberg Oslo Norway 3
secilia correia hemmingsen mjøndalen Norway 3
Silje Crosby Vøyenenga Norway 3
Simon Hansson Höviksnäs Sweden 3
Simon Jokinen Skövde Sweden 3
Simon Schöön Lindome Sweden 3
Stella Fredén Göteborg Sweden 3
Tade Hansen Wittdün auf Amrum Germany 3
Tewe Hansen Wrixum Germany 3
Tim Pettersson TORSLANDA Sweden 3
Tim-Luca Lange Wyk Germany 3
Titus Oldenburg Wyk auf Föhr Germany 3
Ule Staiger Achim Germany 3
victor kudsk rødding Denmark 3
Victor Johnsson Ljungskile Sweden 3
Viktor Kvarnström Skövde Sweden 3
Viktor Jonasson Töcksfors Sweden 3
Wilmer Eurén Torslanda Sweden 3
Aaron Danielsson Slagnäs Sweden 4
Adrian Stein Frankfurt/Main Germany 4
Alberto Gonzalez Madrid Spain 4
Alina Zaugg Oberlunkhofen Switzerland 4
ALVARO SANZ NUÑO RIVAS VACIAMADRID Spain 4
Alvin Kangestad Lyckeby Sweden 4
Anton Eriksson Nora Sweden 4
Arvid Nykvist Hagfors Sweden 4
Astrid Heggerick Tielt Belgium 4
Bastian Hörbe Frankfurt Germany 4
Ben Herzberg Kiel Germany 4
Bent Schwarz Ascheberg Germany 4
Birger Dethlefsen Neuwittenbek Germany 4
Christoph Goers Hamburg Germany 4
Clara Vallejo MADRID Spain 4
Daan De Leersnyder ardooie Belgium 4
DANIEL CARBAJO ESPESO LAS ROZAS DE MADRID Spain 4
Daniel Perez-Fajardo Madrid Spain 4
Deniz Gunes Wiklund Kullavik Sweden 4
Elia Holm Nora Sweden 4
Emil Adolfsson Nora Sweden 4
Emilie Schampheleer Roosdaal Belgium 4
Emma Andersson Mölndal Sweden 4
Engla Larsson Nora Sweden 4
Erik Mellgren GÄLLÖ Sweden 4
Ester Nykvist Hagfors Sweden 4
Frederic Thiele Hamburg Germany 4
GUILLERMO PENEDO BARRERA MADRID Spain 4
Gustav Larsson Nora Sweden 4
Hannes De Troyer Ninove Belgium 4
Hans Nilsson Kolmården Sweden 4
Hilde Andreen NORA Sweden 4
Iris Berglund Göteborg Sweden 4
Isa Rosén Alingsås Sweden 4
Isak Skog Torslanda Sweden 4
Jacob Holmberg Gällö Sweden 4
Jakob Heins Kölln-Reisiek Germany 4
Jakob Lundberg Göteborg Sweden 4
Jannes Meyer-Burgdorf Hamburg Germany 4
Janus Dahncke Hamburg Germany 4
Jonas Kirchhoff Neuwittenbek Germany 4
Joren Vastenavondt Strijtem Belgium 4
Jorge Piñon madrid Spain 4
Kasper Landström Skepplanda Sweden 4
Lasse Könnecke Frankfurt Germany 4
Lena Rathje Bornhöved Germany 4
Leonora Arnegaard Oslo Norway 4
Linnea Könnecke Frankfurt Germany 4
Lucas Ander Kullavik Sweden 4
Luis Jaso Madrid Spain 4
LUKAS Helmons Zulte Belgium 4
María Vallverdú Madrid Spain 4
Mathilde Unhammer Oslo Norway 4
Mats Michel Dose Schwarzenbek Germany 4
Max Tammen Kiel Germany 4
Milan Gottwald Hamburg Germany 4
Moritz Stössner Hamburg Germany 4
Moritz Hörbe Frankfurt Germany 4
Neil        Schampheleer Roosdaal Belgium 4
Nick Karlson Neuwittenbek Germany 4
Nicolas Thiele Hamburg Germany 4
Oleg Pierre Beyl Roosdaal Belgium 4
Oliver Pettersson Nora Sweden 4
Olle Zetterwall Gällö Sweden 4
Philip Petersson Gislaved Sweden 4
Philip Schröder Hamburg Germany 4
Philipp Brandmayr Hamburg Germany 4
Pontus Tornlind Onsala Sweden 4
Rasmus Lindberg Nora Sweden 4
Rasmus Sillrén Vallda Sweden 4
Rasmus Nordmark Nora Sweden 4
Renee Vandeputte Welle Belgium 4
Renko Van den Stockt Roosdaal Belgium 4
Robbe Van Droogenbroeck Roosdaal Belgium 4
Rupert Hoop Aalter Belgium 4
Sanna Sander Nora Sweden 4
Sean Larson Kiel Germany 4
Sielke Forment Tielt Belgium 4
Simon Mellgren GÄLLÖ Sweden 4
Stella Berglund Hisings backa Sweden 4
Théo Iñigo Tastet Madrid Spain 4
TIM Verbeiren Roosdaal Belgium 4
Timofey Shidlovskiy Saint-Petersburg Russian 4
Wout Leloup Teralfene Belgium 4
Älva Magnusson Nora Sweden 4

 

--- 

Anmäl dig till Star Camp 2018 här >

Läs mer om lägret: www.starcamp.se >